Dla każdej nowo założonej spółki automatycznie zapewniamy siedzibę (Registered Office). Na adres ten miejscowe urzędy w razie potrzeby przesyłają korespondencję, którą my przesyłamy następnie klientowi.

Jeżeli chciałbyś przyjmować pod tym adresem również codzienną korespondencję handlową, która później miałaby zostać przesłana na wybrany adres domowy, bądź też zeskanowana i przesłana mailem albo za pomocą tego adresu wysyłać też własną korespondencję handlową, konieczne jest otwarcie tzw. Virtual Office.

Usługę Virtual Office zapewniamy we wszystkich krajach, w których zakładamy spółki (z wyjatkiem Wysp Marshalla 5 Gibraltaru) jednak jesteśmy w stanie zapewnić ją również w wielu innych krajach, takich jak Australia, Bahamy, Chiny, Republika Południowej Afryki, Malta, Malezja, Nowa Zelandia i Szwecja.

Podstawowa cena wynosi EUR 650 rocznie i obejmuje następujące usługi:

  • udostępnienie adresu, ka który przesyłana będzie korespondencja
  • odbieranie korespondencji z tego adresu
  • przesyłanie korespondencji na twój (domowy) adres, w dowolnie uzgodnionych odstępach czasowych
  • wysyłanie korespondencji z tego adresu

Oprócz opłaty rocznej konieczna jest przedpłata w wysokości co najmniej EUR 100 na koszty związane z opłatami pocztowymi. Z powyższej zaliczki będą pobierane sumy na przesyłanie/wysyłanie korespondencji.

W niektórych lokalizacjach za dodatkową opłatą można uzyskać również numer telefoniczny z listą połączeń, własny (zastrzeżony) lub współdzielony numer telefoniczny z sekretarką, która będzie notowała i przekazywała otrzymane wiadomości, własny (zastrzeżony) lub współdzielony numer faksu (faksy będziemy przesyłali w uzgodnionych odstępach czasu lub automatycznie), bądź też numer telefonu, z którego wszystkie rozmowy przychodzące automatycznie przekazywane będą na telefon klienta (komórkowy, lub stacjonarny w biurze w Polsce). Opłaty i dostępność wyżej wymienionych usług różnią się w zależności od lokalizacji. Wszystkich zainteresowanych usługą prosimy o kontakt.

Warszawa
+48 602 23 22 46
pl-office@afinex.net
Cieszyn
+420 558 713 532
cz-office2@afinex.net