Ostrzeżenie dotyczące korzystania z zawartości stron www.spolki-zagraniczne.pl, zarządzanych przez spółkę Afinex Group Ltd.

Wchodząc na strony www.spolki-zagraniczne.pl wyrażasz zgodę na następujące warunki. W przypadku braku zgody prosimy o przyjęcie do wiadomości faktu, że nie masz prawa do wykorzystywania informacji zamieszczonych na naszych stronach.

Wyłączenie odpowiedzialności i gwarancji
Każdy użytkownik odwiedzający strony internetowe administrowane przez spółkę Afinex Group Ltd wykorzystuje je na własne ryzyko. Spółka Afinex Group Ltd nie ponosi odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność zawartości stron www.spolki-zagraniczne.pl. Informacje z tych prezentacji udostępniane są BEZ GWARANCJI. Spółka Afinex Group Ltd nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, zarówno bezpośrednia, jak i pośrednie, specjalne czy też powstałe w związku z korzystaniem ze stron www.spolki-zagraniczne.pl, jak również za szkody powstałe z przyczyny częściowego lub całkowitego niedziałania stron internetowych administrowanych przez spółkę Afinex Group Ltd.

Wykorzystanie informacji
Żadna z informacji przedstawionych na stronie www.spolki-zagraniczne.pl, administrowanej przez spółkę Afinex Group Ltd nie stanowi oferty, propozycji transakcji ani rekomendacji dotyczącej podjęci decyzji. Nie jest to również doradztwem prawnym, podatkowym ani jakimkolwiek innym.

Warszawa
+48 602 23 22 46
pl-office@afinex.net
Cieszyn
+420 558 713 532
cz-office2@afinex.net